Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://ed.pano.pl.ua/handle/022518134/830
Назва: Психологічне забезпечення впровадження відновних практик у закладі освіти: збірник матеріалів
Автори: Чикун, Людмила Миколаївна
Ключові слова: відновні практики
конфлікт
психічне здоров'я
медіація
Дата публікації: 2022
Короткий огляд (реферат): Збірник матеріалів узагальнює досвід діяльності практичного психолога закладу загальної середньої освіти з формування навичок розв’язувати конфлікти та відновлювати при цьому стосунки, ставлення з опонентом, що сприяє зміцненню психічного здоров`я та соціалізації учасників освітнього процесу. Значна увага у збірнику приділяється особливостям упровадження медіації у закладах освіти. На основі теоретичного та практичного аналізу шляхів упровадження відновних стосунки у конфлікті практик, описана технологія навчання школярів та вчителів конструктивно розв'язувати конфлікти. Додатки містять методичні розробки тренінгу, годин спілкування, матеріали, які допоможуть використовувати такі практики та створити шкільну службу порозуміння в освітніх закладах. Застосування запропонованих технік, методичного інструментарію на практиці дозволить ефективно запобігти проявам насильства в шкільному середовищі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://ed.pano.pl.ua/handle/022518134/830
Розташовується у зібраннях:СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.