Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://ed.pano.pl.ua/handle/022518134/478
Назва: Електронний навчально-методичний кейс "Моделювання інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами: розлад аутистичного спектра"
Автори: Холодова, Тетяна Миколаївна
Ключові слова: інклюзивне навчання
особа з особливими освітніми потребами
розлад аутистичного спектра
Дата публікації: 2021
Короткий огляд (реферат): В електронному навчально-методичному кейсі описано основні особливості психофізичного розвитку дитини з розладом аутистичного спектра, індивідуальна освітня траєкторія зі слабкими і сильними сторонами дитини з РАС. Висвітлена ключова інформація категорії РАС. Надані загальні рекомендації педагогічним працівникам закладів дошкільної та загальної середньої освіти,відомості про корекційні програми, які потрібно використовувати при роботі з дітьми з РАС. Описані шляхи підготовки дитини з аутизмом до освітнього процесу та шляхи їх соціалізації, особливості здійснення психолого-педагогічного супроводу. Зміст кейсу містить опис досвіду роботи психолога й вчителя-дефектолога ІРЦ, а також вчителя початкових класів, асистента вчителя, соціального педагога і практичного психолога ЗЗСО. Електронний навчально-методичний кейс адресовано педагогам закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти з інклюзивним навчанням, батькам дітей з РАС, студентам педагогічних ЗВО, слухачам курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників, методичним працівникам.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://ed.pano.pl.ua/handle/022518134/478
Розташовується у зібраннях:БІБЛІОТЕКА

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Кейс Розлади аутистичного спектра Холодова Т.М..pdf2,09 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.