Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://ed.pano.pl.ua/handle/022518134/1697
Назва: Електронний посібник «Нейромережі як інструмент для цікавої організації дистанційного та змішаного навчання у позашкільному закладі»
Автори: Ангелова, Валентина Володимирівна
Ключові слова: Нейромережі
Позашкільна освіта
Дистанційне навчання
Змішане навчання
Інновації
Штучний інтелект
ШІ
ТікТок
Дата публікації: 14-лют-2024
Короткий огляд (реферат): В умовах стрімкого технологічного розвитку, зміни освіти після пандемії та адаптації до освітнього процесу в умовах воєнного стану, де дистанційне та змішане навчання часто стає необхідністю, позашкільні заклади мають потребу в новітніх методиках та інструментах. Цей електронний посібник присвячено використанню нейромереж – потужного інструменту штучного інтелекту – для організації цікавого дистанційного та змішаного навчання. Адже нейромережі є ключовим елементом штучного інтелекту, які адаптуються до різних типів даних і володіють неймовірною здатністю аналізу, генерації та творчої модифікації різноманітних візуальних та аудіо-візуальних контентів. Посібник розглядає конкретні застосування нейромереж у різних категоріях, таких як зображення, тексти, відео, голос та звуки, демонструючи можливості штучного інтелекту для створення захоплюючого освітнього контенту. Мета даного посібника – надати педагогам інструментарій для творчої організації навчання, підвищення рівня мотивації дітей та розширення можливостей дистанційного та змішаного навчання.
Опис: Електронний посібник зручний у використанні завдяки його простій системі навігації: слайд змісту містить посилання на всі розділи, а кожна сторінка презентації має кнопку "Зміст", що дозволяє швидко повертатися до переліку тем. Крім того, для зручності перегляду рекомендується використовувати режим слайд-шоу (F5) в програмі PowerPoint, оскільки посібник включає анімовані GIF-картинки.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://ed.pano.pl.ua/handle/022518134/1697
Розташовується у зібраннях:ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Електронний посібник «Нейромережі як інструмент для цікавої організації дистанційного та змішаного навчання у позашкільному закладі».pptxЕлектронний посібник зручний у використанні завдяки його простій системі навігації: слайд змісту містить посилання на всі розділи, а кожна сторінка презентації має кнопку "Зміст", що дозволяє швидко повертатися до переліку тем. Крім того, для зручності перегляду рекомендується використовувати режим слайд-шоу (F5) в програмі PowerPoint, оскільки посібник включає анімовані GIF-картинки.21,62 MBMicrosoft Powerpoint XMLПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.