Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://ed.pano.pl.ua/handle/022518134/829
Назва: Створення безпечного освітнього середовища в закладі загальної середньої освіти: методична розробка
Автори: Москалик, Світлана Володимирівна
Ключові слова: безпечне освітнє середовище
протидія
булінг
психологічна служба
Дата публікації: 2022
Короткий огляд (реферат): Методична розробка узагальнює досвід роботи практичного психолога щодо сприяння створення безпечного освітнього середовища закладу освіти. Особлива увага зосереджена на досвіді участі закладу освіти у міжнародному проєкті PositivEdCulture (https://www.facebook.com/groups/positive.ed.culture/). Проаналізовано етапи участі та початкові результати проєкту, який розпочато у 2021 році. Додатки містять діаграми результатів дослідження командної динаміки учнівського колективу, рівень задоволеності учнями шкільним життям та методичні розробки тренінгових занять з формування позитивної культури у закладі освіти, інформацію про засідання педагогічної ради з даного питання. Запропоновані матеріали можуть бути використані практичними психологами закладів загальної середньої освіти у роботі по сприянню створення безпечного освітнього середовища.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://ed.pano.pl.ua/handle/022518134/829
Розташовується у зібраннях:СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.