Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://ed.pano.pl.ua/handle/022518134/826
Назва: Просвітницька програма "Формування психологічної компетентності як однієї з ключових складових професійного стандарту вчителя"
Автори: Хорольська, Оксана Олександрівна
Ключові слова: компетентність
міжособистісне спілкування
психічне здоров'я педагога
партнерська взаємодія
Дата публікації: 2022
Короткий огляд (реферат): Програма містить розробки занять, які спрямовані на надання педагогам психологічних знань, засвоєння навичок, необхідних для формування психологічної компетентності як передумови ефективної педагогічної діяльності та виконання педагогами функції партнерської взаємодії відповідно до професійного стандарту вчителя. Вправи та завдання підібрані таким чином, що допомагають вчителю розширити свої знання про вікові та індивідуальні особливості учнів молодшого шкільного віку, засвоїти навички необхідні для ефективного міжособистісного спілкування та збереження психічного здоров’я педагога. Адресована працівникам психологічної служби закладів освіти для формування психологічної компетентності педагогів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://ed.pano.pl.ua/handle/022518134/826
Розташовується у зібраннях:СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.