Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://ed.pano.pl.ua/handle/022518134/741
Назва: Інтерактивні вправи для проведення уроків інформатики у 5 класі ЗЗСО
Автори: Мелешко, Наталія Іванівна
Ключові слова: інформатика
5 клас
інтерактивна онлайн вправа
мережеві технології
інформаційні процеси
офлайн вправа
онлайн сервіс
Дата публікації: 2021
Короткий огляд (реферат): Розробка інтерактивних вправ для уроків інформатики. Вправи розроблені за допомогою онлайн сервісу https://wordwall.net/uk. Їх можна використовувати для проведення як дистанційних уроків, так і в асинхронному режимі. Кожну вправу вчитель може задати в онлайн форматі - отримати результати у балами на своїй сторінці, а також можна роздрукувати та провести у вигляді гри чи самостійної роботи у класі. Сервіс цікавий тим, що одну і ту ж вправу можна подати у кількох видах, як в онлай форматі так і офлайн. Діти із задоволенням їх виконують – граються і засвоюють матеріал одночасно. З допомогою цих вправ мої учні швидко навчилися запам’ятовувати складні терміни та вивчили будову системного блоку. Вважаю, що сучасним учням саме такі види роботи допоможуть навчатися краще.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://ed.pano.pl.ua/handle/022518134/741
Розташовується у зібраннях:Освітня галузь "Інформатична"Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.