Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://ed.pano.pl.ua/handle/022518134/488
Назва: Корекційно-розвиткова програма "Психокорекція агресивної поведінки дитини 6–7 років"
Автори: Таран, Людмила Анатоліївна
Ключові слова: психологічна атмосфера
дошкільний вік
молодший шкільний вік
розвиток
комунікативні навички
саморегуляція
емпатія
конфлікт
психокорекція
фантазія
мовлення
творчість
Дата публікації: 2021
Короткий огляд (реферат): Програма спрямована на розвиток комунікативних навичок, підвищення рівня саморегулювання, формування уміння знаходити прийнятні способи вирішення конфліктних ситуацій, зменшення агресивності. Розрахована на індивідуальну роботу з дітьми 6 – 7 років із залученням батьків. Містить опис форм і методів роботи, загальних та додаткових принципів застосування арт-технік в роботі з агресивними дітьми, основні етапи впровадження, детальний опис етапів заняття і комплексу психодіагностичних методик, список літератури. Адресовано практичним психологам, соціальним педагогам.
Опис: Рекомендовано до використання в закладах освіти області експертною комісією з експертизи психологічного, соціологічного інструментарію при навчально-методичному кабінеті психологічної служби ПОІППО ім. М. В. Остроградського (протокол № 26 від 28.05.2020).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://ed.pano.pl.ua/handle/022518134/488
Розташовується у зібраннях:СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.